İzmir Milletvekili Ösen, kurban bayramını kutladı

14-06-2024
İzmir Milletvekili Ösen, kurban bayramını kutladı

DEVA Partisi İzmir Milletvekili Seda Kaya Ösen, Kurban Bayramı’nı kutladı.

DEVA Partisi İzmir Milletvekili Seda Kaya Ösen, Kurban Bayramı’nı kutlamak üzere yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

“Milletimizin Kurban Bayramı’nı gönülden kutluyor ve manevi duygularımızı pekiştiren bayramın ülkemize ve dünyaya sağlık, barış, huzur getirmesini temenni ediyorum. Hoşgörünün, yardımlaşma ve dayanışmanın sembolü bayramlar, birbirimize kenetlenip sevdiklerimizle kucaklaşarak zor günleri unutturmakta ve güzel bir geleceğe olan umutlarımızı canlı tutmaktadır.

Yıllarca yürütülen yanlış politikaların sonucu yaşanan yoksulluk ve ekonomik dar boğaz, bu bayram sevincimizi gölgelese de pes etmeden mücadele edecek ve insan onuruna yakışan bir gelecek umudumuzdan asla vazgeçmeyeceğiz.  

İçinde bulunduğumuz kutsal günler vesilesiyle şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor; gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.  Savaşların, zulmün son bulduğu, yoksulluğun olmadığı refah ve mutlu bir gelecek özlemiyle milletimizin Kurban Bayramını bir kez daha kutluyor; birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyorum.”

SONRAKİ HABER

Ali Babacan, Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş’i ağırladı: “Haklı her zaman güçlüdür, haksız olanlar korksun”

Sık Sorulan Sorulara Cevaplar


                    

BASIN BÜLTENİNİ
İNDİRİN

Haber ekinde bir basın açıklaması mevcut ise aşağıdaki indirme ikonu ile indirebilirsiniz.

14-06-2024